יש חשמל באוויר - אתר חדש לרשות החשמל

החודש (אוגוסט 2014) עלה לאוויר אתר מדליק במיוחד: האתר החדש של רשות החשמל.

האתר החדש עשיר מאוד במידע ובנתונים, והוא מסייע לצרכני החשמל לקבל מידע רלוונטי וליזמים מהתחום לקדם את פעילותם במשק האנרגיה. את הפרויקט ניהלה חברת תבונה מקבוצת SQLINK, ובראשו עמד ישורון גביש, מנהל פרויקטים בחברה.

ההחלטה לבנות אתר חדש נבעה מהרצון של רשות החשמל להנגיש את המידע לציבור הרחב ולהקל עליו ככל האפשר באיתורו. ואכן, באתר החדש הוטמע מנוע חיפוש מתקדם, פשוט לשימוש ונוח לחיפוש ולשליפה של מידע.

התפיסה האסטרטגית שעמדה מאחורי בניית האתר הייתה מתן שירות מלא ללקוחות - צרכנים ויזמים כאחד – בערוץ דיגיטלי זה. האתר המשודרג של רשות החשמל שם דגש על שקיפות המידע ועל נגישותו לקהל הגולשים, ובמסגרת זאת נוספו עשרות דפי תוכן המקיפים את פעילות הרשות במשק החשמל הישראלי. כמו כן הועלו דפי מידע מעודכנים על זכויות צרכני החשמל, לצד תכנים העוסקים בפעילויות שונות של הרשות.

יו"ר רשות החשמל, עו"ד אורית פרקש הכהן, אמרה: "במסגרת היעד האסטרטגי של רשות החשמל להגביר את הנגשת המידע לציבור ואת הנגישות והשקיפות בפעילות הרשות, עמל צוות הרשות בשנה האחרונה על בניית אתר אינטרנט חדש, אשר מעביר לכלל הנוגעים בתחום - החל מצרכן החשמל הביתי וכלה ביזמים ובעוסקים בתחום - את כלל החלטות ועמדות הרשות בתחום סמכותה. אני סבורה כי האתר החדש יביא עזר רב ויגביר את מידת המידע של הציבור בנושא משק החשמל הישראלי".

לאתר רשות החשמל: http://pua.gov.il

לקבלת כל העידכונים למייל השאירו פרטים

כל הפרטים ישמרו במערכת