שירות בתי הסוהר

האתגר
שירות בתי הסוהר הוא ארגון גדול ומבוזר הנדרש לספק מענה למגוון מגזרים: אסירים ובני משפחותיהם, מתגייסים לשירות, סוהרים, עורכי דין ועוד. מטרת הפרויקט הייתה לבנות אתר אינטרנט שישפר את תדמית הארגון ויאפשר לכל אחד מקהלי היעד לקבל את המידע הדרוש לו בקלות ונוחות.

מה עשינו
פיתחנו אתר חדש ומתקדם בטכנולוגיית SharePoint 2010. לשלב הפיתוח קדם תהליך חשיבה, ובמסגרתו נקבע קו מנחה שיווקי-שירותי: להתייחס לארגון כאל עסק לכל דבר ולפנות לכל קהל יעד כאל 'לקוח'.
הרעיון – וכך גם פותח ועוצב האתר – היה ליצור אתר גדול ועשיר במידע, ובד בבד לספק גישה נוחה ומהירה לכל אחד מהתכנים הרלוונטיים ולאפשר לכל גולש למצוא בקלות את המידע הנחוץ לו בהתאם לשיוך ולתפקיד שלו.

התוצאה
כיום האתר מציג מידע רב הנוגע לקשת רחבה של תחומים, וכן עשרות סרטונים ואלפי תמונות. המידע מחולק ומסודר בהתאם לקהלי היעד השונים: בני משפחות האסירים יכולים לקרוא על שגרת החיים של האסירים, עיתונאים ואנשי מקצוע יכולים למצוא בקלות מחקרים ונתונים סטטיסטיים וכיו"ב.
מיום עלייתו של האתר לאוויר הולכת וגדלה כמות המבקרים בו. הוא תורם לשיפור תדמית הארגון, והוא מאפשר לציבור להכיר את הארגון ואת ההתנהלות השוטפת שלו.

טכנולוגיה

Info Builder

לינק לאתר

http://ips.gov.il

יכול לעניין אותך

הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים
חיל השריון
תיאטרון הבימה
עיריית ירושלים
SQLink
מכללת כנרת