הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים

האתגר
הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים פועלת בין השאר להעלאת המודעות לבטיחות בדרכים ולצמצום מספר התאונות. מטרת הפרויקט הייתה ליצור מערך מקיף ו'חכם' של נכסים דיגיטליים, אשר פונים באופן ממוקד ומדויק לכל קהלי היעד ומעבירים בצורה נכונה ויעילה את כל המידע והמסרים הרצויים.

מה עשינו
פיתחנו אתר חדשני ומתקדם בטכנולוגיית SharePoint. להקמת האתר קדם תהליך ארוך של אפיון וגיבוש ארכיטקטורת מידע נכונה, ובמהלכו ניתן משקל רב לנגישות ולנוחות הגלישה של כל אחד מקהלי היעד של הרשות: הולכי רגל, נהגים חדשים, רוכבי אופנועים וכיו"ב.
כמו כן הקמנו וניהלנו מערך שלם של נכסים דיגיטליים - עמוד פייסבוק, ערוץ יו-טיוב ממותג, פורטל לצעירים, בלוגים, אפליקציות חווייתיות, מובייל ועוד – והקפדנו כי כל קהל יעד יקבל את המסרים הרלוונטיים לגביו בשפה שהוא מכיר ובמתחמים האינטרנטיים שבהם הוא נוהג לגלוש.

התוצאה
השימוש בכל הנכסים הדיגיטליים והסנכרון המלא ביניהם הובילו ליצירת שיח ברשת בנושא המאבק בתאונות הדרכים. המעקב המתמיד אפשר לרשות הן להעביר עדכונים ומסרים והן לזהות מקרים ייחודיים הדורשים את טיפול הרשות.
הכניסה לזירה הדיגיטלית הביאה לחיזוק משמעותי של המותג 'חושבים חיים' של הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, וכיום כל קהלי היעד - מרוכבי אופניים ועד נהגי משאיות - מכירים את המותג ומחוברים יותר לערכיו ולמסרים שהוא מבטא.
הודות לתוצאות אלו זכתה הרשות בשני פרסים במסגרת טקס Webi2013, "האוסקר הישראלי לאתרי אינטרנט": פרס האתר המרושת והמשתף ביותר ופרס האתר הטוב ביותר בתחום הממשל והרשויות.

מה עשינו

אתר אינטרנט תוכן חיתוכי HTML שירותי ניהול עיצוב פייסבוק ערוץ יוטיוב

טכנולוגיה

GovX

לינק לאתר

http://www.rsa.gov.il

יכול לעניין אותך

עיריית ירושלים
קרן היסוד
רשות החשמל
המרכז האקדמי רופין
המכללה האקדמית נתניה
בית חולים רמבם