מכללת כנרת

האתגר
מכללת כנרת, השוכנת סמוך לצומת צמח בצפון, שמה לה למטרה למשוך אליה סטודנטים מכל רחבי הארץ ולהציב את עצמה בחזית הטכנולוגיה והחדשנות. לשם כך הוחלט לבנות אתר חדש, ידידותי ועשיר במידע, כמו גם אתר למועמדים המיועד לצפייה במובייל.

מה עשינו
בנינו אתר חדש ומתקדם בטכנולוגיית Info Builder. האתר פותח ועוצב בצורה רספונסיבית, והוא מתאים את עצמו לכל סוגי המסכים ולכל הגדלים. האתר מספק את כל המידע הקשור למכללה, והוא מותאם לכל קהלי היעד הרלוונטיים: מועמדים, סטודנטים בפועל וסגל המרצים. כמו כן הוא מאפשר האזנה לערוץ הרדיו של המכללה. בנוסף בנינו אתר למועמדים. אתר זה פותח לשימוש במובייל, מתוך הבנה שמדובר בקהל יעד צעיר אשר עיקר פעילותו היא בטלפונים הניידים.

התוצאה
האתר של מכללת כנרת מציג בצורה מקיפה את כל המידע הרלוונטי על המכללה, החל מההיסטוריה שלה וכלה בתחומי הלימוד. כמו כן הוא מציג בצורה שיווקית, ויזואלית ומושכת את יתרונותיהם של המכללה ושל המיקום הייחודי שלה.
אתר המועמדים זוכה לצפיות רבות במובייל. הוא מספק מידע מפורט על מסלולי הלימוד במכללה, כמו גם מידע נלווה - משמעותי למועמדים לא פחות - דוגמת האפשרויות והדרכים לקבלת מלגות, ההווי במכללה ומחוצה לה ועוד.

טכנולוגיה

Info Builder

לינק לאתר

http://www.kinneret.ac.il

יכול לעניין אותך

בני דוד - עלי
המכללה האקדמית נתניה
המרכז האקדמי רופין
מור
שירות בתי הסוהר
מרכז הארגונים של ניצולי השואה