פורטלים ארגוניים

ידע הוא (הרבה יותר מ)כוח


ליכולת התפקוד והצמיחה של ארגון יש קשר ישיר לאיכות התקשורת הפנים-ארגונית ולאופן שמירת הידע העסקי שלו. זו הסיבה שבשנים האחרונות הפך הפורטל הארגוני ממותרות לצורך. ממערכת תומכת - לכלי עבודה עסקי, שיווקי ומקצועי.

הידע הנצבר בארגון הוא הבסיס לקיומו. הוא חייב להיות זמין, ברור ונגיש - הוא חייב להישמר בפורטל ארגוני איכותי ומתקדם.

שירותים

פשוט, יעיל, מועיל

בכל תצורה. לכל מטרה. בכל היקף. הפורטל הארגוני שנתכנן ונפתח עבורכם יתאים לכם באופן מושלם. הוא ישמור את כל המידע העסקי והתפעולי שלכם, יסדר אותו במבנה נוח ואינטואיטיבי, יכין אותו ל'שליפה' מהירה - ויאפשר לכם לעשות בו שימוש יעיל ובכך לשפר את יכולות הארגון. 

 

נבחרת המומחים שלנו מקפידה לפתח את הפורטלים על גבי פלטפורמות טכנולוגיות מתקדמות. כל פורטל מהווה מתחם מרכזי ומוגדר של הידע הארגוני, וכל אחד בארגון - בהתאם להרשאתו – יכול 'לשלוף' אותו ולעשות בו שימוש.

  • מה, בין השאר, מציע הפורטל הארגוני?
  • איתור יעיל ומהיר של מידע רלוונטי
  • הצגה נוחה וברורה של מוצרים ושירותים
  • שירותים לעובדים: נתונים אישיים, טפסים חיוניים, הטבות 
  • מידע משלים – מאגרי מידע חיצוניים, ספריות מקוונות, מידע עסקי
  • ניהול משאבי אנוש: שכר, פנאי ורווחה, עדכונים שוטפים

ידע זה כאן

אנו משדרגים את הנכס החשוב ביותר שלכם - הידע. אנו מעניקים לכם את כל התנאים כדי לשמור אותו בצורה נוחה ויעילה ומאפשרים לכם למקסם אותו ולקדם באמצעותו את הארגון כולו. 

שנים של ניסיון, הבנה עסקית מעמיקה, התמחות בפורטלים ארגוניים ויכולות טכנולוגיות חדשניות מבטיחות לכם 100% תוצאות: הגברת השימוש בידע הארגוני, קיצור הזמן הנדרש לאיתור הידע ולשיתופו, שיפור התקשורת הבין-אישית וייעול תהליכי העברת המסרים בתוך הארגון.

BI בלחיצת כפתור: NT-Portal 

ספינת הדגל של עולם הפורטלים היא NT-Portal - מערכת מתקדמת מבוססת SharePoint 2010. המערכת פותחה על ידי מומחי ניהול הידע של תבונה, והיא מתמחה בניהול ידע ובניהול קשת רחבה של פעולות מתחום הבינה העסקית (BI). 

את המערכת המתקדמת ניתן להתאים לכל ארגון וארגון, והיא מתממשקת בקלות לשאר המערכות האחוריות והתפעוליות של הארגון.

הידע הארגוני קיים? בואו לתרגם אותו להצלחה! 

צרו עמנו קשר