קצר ונוסע - סרטון חדש לשירות קו רציף

מחלקת האנימציה של תבונה ממשיכה לשחרר סרטונים לרשת - והפעם סרטון אנימציה קצר וקליל עבור שירות קו רציף של משרד התחבורה. הסרטון הופק בחודש שעבר (פברואר) על ידי אנשי הקריאייטיב והאנימציה של תבונה, והוא נועד להציג לציבור הנוסעים מהו השירות ומהם יתרונותיו.

מטרתו של שירות קו רציף היא לקצר את זמני ההמתנה של הנוסעים במעבר מהאוטובוס לרכבת ולהפך, ולשם כך הותאמו לוחות הזמנים של עשרות קווי אוטובוס ברחבי הארץ ללוחות הזמנים של רכבת ישראל. הרעיון הנוסף העומד מאחורי השירות הוא עידוד השימוש בתחבורה הציבורית בשעות העומס והשארת הרכב הפרטי בבית.

הסרטון הוא קצר וקולע - כמו השירות עצמו, המתמקד בחיסכון בזמן. הוא מצליח להעביר בפחות מדקה את המסרים המרכזיים של השירות: רציפות, נוחות ואפילו הנאה, והוא עושה זאת בחינניות ובשפה צעירה.

רותם רוגובסקי, מנהל חטיבת הניו-מדיה בתבונה, אמר: "היה לנו חשוב שכל המסרים יועברו בפשטות ובבהירות, ויחד עם זאת שיושם דגש גם על קצב, הומור, קלילות ושפה עיצובית יפה ונעימה לעין".

עוד הוסיף רותם: "סרטונים בעולם הניו-מדיה הם כלי איכותי ויעיל המאפשר חופש יצירתי רב. הדברים נכונים במיוחד כשזה מגיע לאנימציה, ואז אין תלות במגבלות פיזיות של בני אדם, בתפאורות ובלוקיישנים. באנימציה קל יותר להגשים חלומות ולהשתמש בשפה ויזואלית מדויקת כדי להעביר מסרים".

 

לקבלת כל העידכונים למייל השאירו פרטים

כל הפרטים ישמרו במערכת