קופצים למים: תבונה נבחרה לשדרג את אתר מי שקמה

חטיבת הניו-מדיה של חברת תבונה נבחרה לשדרג את אתר האינטרנט של חברת מי שקמה, תאגיד המים והביוב של חולון, אור יהודה, אזור ובית דגן.

ההחלטה לשדרג את אתר האינטרנט התקבלה נוכח העובדה שמדובר באתר ותיק שנבנה לפני שנים רבות ושאינו מתאים עוד לצרכים העכשוויים של תושבי הערים והיישובים הללו. החברה מקפידה לתת שירות איכותי לכלל התושבים ולגורמים נוספים, ועל כן היה ברור כי שדרוג האתר ישפר באופן ישיר גם את רמת השירות – שכן רבים מהתושבים מתנהלים לא מעט בערוצים המקוונים והדיגיטליים.

תהליך העיצוב המתוכנן לאתר ישים דגש על חוויית המשתמש של הגולשים. המטרה, בסופו של יום, היא לאפשר לגולשים להתמצא באתר בקלות ובנוחות – ולכן הוקם צוות חשיבה המורכב ממומחי UI ו-UX, ואלו ינתחו את התנהגות הגולשים ויתאימו את מבנה האתר לצרכים המשתנים שלהם.

האתר צפוי להיבנות בצורה רספונסיבית ובהתאמה לטלפונים ניידים, כדי שבכל רגע יוכל כל גולש להיכנס אליו ולצפות במידע המופיע בו.

בנוסף, במסגרת השדרוג יעבור האתר תהליך של הנגשה, קרי התאמתו לתקני הנגישות הנדרשים על פי חוק הנגישות. האתר יתבסס על שפות התכנות המתקדמות ביותר, ובקיצור - בהחלט יש למה לחכות. 

לקבלת כל העידכונים למייל השאירו פרטים

כל הפרטים ישמרו במערכת