לשכת המסחר: בדרך למהפכה דיגיטלית

לשכת המסחר תל אביב והמרכז, המשמשת כארגון הגג של המגזר העסקי החופשי בישראל, בחרה בחברת תבונה מקבוצת SQLINK להקים ולנהל עבורה מערך מתקדם ומקיף של נכסים דיגיטליים.

 

הקשר הראשון בין הלשכה לחברת תבונה נוצר לפני מספר חודשים. במהלך החודשים האחרונים התקיים תהליך של חשיבה ואפיון, ובסיומו הגדירו נציגי לשכת המסחר, יחד עם אנשי תבונה, את הצרכים של הלשכה ואת היעדים לשנים הבאות.

 

בהתאם למסקנות נבנתה תכנית עבודה לשדרוג היכולות הדיגיטליות של הלשכה - ובסוף חודש יוני סוכמו עיקרי הדברים ונחתם הסכם שיתוף פעולה מפורט בין עו"ד אוריאל לין, נשיא לשכת המסחר תל אביב והמרכז ואיגוד לשכות המסחר, לתמיר גורן, מנכ"ל קבוצת SQLINK.

 

רותם רוגובסקי, סמנכ"ל ומנהל חטיבת ניו-מדיה בחברת תבונה, אמר: "אני מודה ללשכת המסחר ולעו"ד לין על הבחירה בחברת תבונה. אנו ניגשים לפרויקט מורכב, מאתגר וחשוב במיוחד, ובסיומו צפויה לשכת המסחר לשנות את פניה מבחינת אפשרויות דיגיטליות, נראות, תפיסת עבודה ויכולות שיווקיות ושירותיות".

 

במסגרת ההתקשרות תקים חברת תבונה עבור לשכת המסחר מערך כולל של נכסים דיגיטליים: אתר אינטרנט חדשני, אתר למובייל, מערך רשתות חברתיות לשירות חברי הלשכה, אפליקציות מתקדמות ועוד. כמו כן תוקם בלשכת המסחר חטיבת ניו-מדיה, ונציגיה יוכשרו על ידי מומחי תבונה ויוכלו לנהל באופן יום-יומי, בפשטות וביעילות, את כל הנכסים הדיגיטליים של הלשכה. 


הפרויקט, אשר צפוי להסתיים בשנת 2015, מיועד בין השאר להגדיל את היקף החשיפה, החדירה והמיתוג של הלשכה הן בקרב חבריה והן בקרב חברים פוטנציאליים. 

 

 

1.jpg

 

2.jpg

לקבלת כל העידכונים למייל השאירו פרטים

כל הפרטים ישמרו במערכת