ממשיכים לגדול: חברה חדשה לצוות הרשתות החברתיות

בחודש יולי הצטרפה לצוות חברה חדשה: כרמל קמין (26). במסגרת תפקידה תהיה כרמל אחראית לניהול דפי הפייסבוק ורשתות נוספות של לקוחות החברה, להגדלת החשיפה ברשת ובמנועי החיפוש ולכתיבת תכנים שיווקיים.

 

כרמל מגיעה לתבונה לאחר שנתיים באגף השיווק של האוניברסיטה העברית בירושלים, שבמהלכן ניהלה את דף הפייסבוק של האוניברסיטה ועסקה בקמפיינים ממומנים ברשת החברתית. קודם לכן עבדה בתחום יחסי הציבור והדוברות. היא בוגרת תואר ראשון בתקשורת ומנהל עסקים ושוקדת בימים אלו על התואר השני שלה במנהל עסקים, שניהם מהאוניברסיטה העברית.

 

עידו הנדל, מנהל תחום רשתות חברתיות, אמר: "ההחלטה לגייס לצוות אנשים נוספים התקבלה לאחר שבשנה האחרונה גדל היקף העבודה. הדגש אצלנו הוא להביא תמיד את האנשים הכי טובים בתחומם ולספק ללקוח מעטפת שירותים מושלמת - לא פחות מכך – ונראה שכרמל הולכת להכניס רוח רעננה והרבה יצירתיות".

 

חטיבת הניו-מדיה מתמחה בהקמה ובניהול של מערכים דיגיטליים חדשניים – החל מאתרי אינטרנט מורכבים ואפליקציות מובייל וכלה ברשתות חברתיות ונכסים דיגיטליים משלימים. צוות הרשתות החברתיות בחטיבה כולל כיום מנהלי לקוחות, מומחי רשתות חברתיות, מעצבים ואנשי קריאייטיב – וכפי שזה נראה, הוא רק ימשיך לגדול.

לקבלת כל העידכונים למייל השאירו פרטים

כל הפרטים ישמרו במערכת