הרוב קובע: אתר חדש ומתקדם למכון הישראלי לדמוקרטיה

חודשים ארוכים של עבודה מאומצת הגיעו לאחרונה לשיאם, עם עלייתו לאוויר של אתר האינטרנט החדש של המכון הישראלי לדמוקרטיה. את התהליך המורכב ניהלה חטיבת הניו-מדיה של חברת תבונה, ומטרתו הייתה לשפר את נוחות הגלישה באתר ואת חוויית השימוש בו.

האתר, המשרת מגוון רחב של חוקרים, פוליטיקאים, סטודנטים, ועדות כנסת וכלי תקשורת, מהווה זרוע חשובה של המכון, שכן הוא מסייע בהפצת מידע על פעילותו של המכון ותורם לקידום השיח הציבורי בתחום. כדי לאפשר לאתר לצעוד עם רוח הזמן ולשרת את הגולשים בו טוב יותר, החליטה חברת תבונה לבצע לו 'מתיחת פנים' עיצובית.

מומחי חטיבת הניו-מדיה ניתחו לעומק את דרישות המכון מהאתר ואת צורכי הגולשים. האתר הוקם בטכנולוגיית אומברקו המתקדמת, והושם דגש רב על האלמנט הוויזואלי ועל הנגשת המידע לגולשים בצורה קלה וברורה. בנוסף, תוכן האתר סווג לנושאי הליבה שבהם עוסק המכון ושויך למרכזים השונים בו, על מנת לאפשר לגולשים ניווט אינטואיטיבי והגיוני בין העמודים השונים. את הפרויקט כולו ליוותה מחלקת הנגישות של החברה - והבטיחה כי האתר החדש עומד בכל תקני הנגישות.

מוריה יולזרי, מנהלת הפרויקט בתבונה, הביעה סיפוק מהתוצאה: "הקמת האתר הייתה מאתגרת. השקענו מאמצים רבים כדי להבין מי הם סוגי הגולשים השונים ומה באמת הם צריכים ומצפים לקבל מהאתר – וכשפיצחנו את זה, הצלחנו גם לאפיין את האתר ולתכנן אותו בהתאם. עבדנו בשיתוף פעולה הדוק ומוצלח עם אנשי המכון, והתוצאה מדברת בעד עצמה".


לאתר המכון הישראלי לדמוקרטיה:
https://www.idi.org.il/ 

לקבלת כל העידכונים למייל השאירו פרטים

כל הפרטים ישמרו במערכת