פרויקט חדש לתבונה - אפיון ועיצוב אתר חדש למכללה למנהל

מומחי הדיגיטל של חברת תבונה מקבוצת SQLINK מתחילים לחמם מנועים - השבוע התבשרה החברה שהיא נבחרה לאפיין ולעצב את האתר החדש של המכללה למנהל. חטיבת הניו-מדיה של תבונה תחל בימים הקרובים בפרויקט המורכב, אשר עלותו מוערכת במאות אלפי שקלים, והוא ינוהל על ידי מומחי ה-UI וה-UX של החברה.


החברה נבחרה למשימה לאחר בחינות מעמיקות שערכו נציגי המכללה למנהל. שיקול מרכזי בהחלטה היה, מן הסתם, הניסיון של חברת תבונה בתחום ההשכלה הגבוהה - בשנתיים החולפות הקימה חברת תבונה את האתרים של המכללה האקדמית כנרת, של המרכז האקדמי רופין ושל המכללה האקדמית נתניה, כמו גם של המכינה הקדם צבאית בני דוד בעלי. בכל האתרים האלה ניתן להתמצא בקלות, למצוא מידע רב וליהנות משירותים מתקדמים.


המכללה למנהל הוקמה ב-1962 בראשון לציון ונחשבת לאחת המכללות הפרטיות המובילות בישראל. במכללה לומדים למעלה מ-12 אלף סטודנטים בתחומים שונים דוגמת משפטים, מנהל עסקים, חשבונאות ותקשורת. האתר החדש ייתן מענה הן לסטודנטים, הן לסגל המרצים והן למועמדים, והוא יכיל מידע ושירותים רבים דוגמת הרשמה למכללה, הרשמה לקורסים ותפעול הלוחות השונים.


"אני מברך על הבחירה של המכללה למנהל," אומר מנהל חטיבת הניו-מדיה, רותם רוגובסקי, "יש לנו שאיפות גבוהות לגבי האתר הזה - והוא הולך לקחת את עולם אתרי האינטרנט של ההשכלה הגבוהה צעד גדול קדימה. מחכה לנו עבודה קשה - אבל בדיוק בשביל זה אנחנו כאן."
אנחנו בתבונה יוצאים לדרך – ונעדכן כמובן כשהאתר יהיה באוויר.

לקבלת כל העידכונים למייל השאירו פרטים

כל הפרטים ישמרו במערכת