רפואה בדיגיטל - עלה לאוויר האתר החדש של ביה"ח רמב"ם

בחודש מאי, לאחר חודשים ארוכים של עבודה מאומצת, עלה לאוויר האתר החדש והמתקדם של בית החולים רמב"ם בחיפה.

האתר, אשר נבנה על ידי חברת תבונה מקבוצת SQLINK, פותח בטכנולוגיית SharePoint 2010. לבנייתו קדם תהליך תכנון ארוך וקפדני, ובמהלכו נבדקו לעומק ונותחו הצרכים והרצונות של הגולשים הפוטנציאליים. כחלק מתהליך החשיבה ואפיון האתר הוחלט לחלק את המידע באתר לשלושה רבדים:

מידע שימושי – מתחם המאפשר לאתר מרפאות, בדיקות ושירותים רפואיים בבית החולים. המתחם תוכנן ועוצב בצורה ידידותית ופשוטה להפעלה.

רמב"ם אינפו – כל המידע הקשור למערך הדוברות והשיווק של בית החולים: הודעות, סרטים, אירועים, ניוזלטר, מגזינים וכו'.

שירותי בית החולים – מידע מקיף על כלל השירותים שמציע בית החולים – החל מביקור מקדים בחדרי הלידה וכלה ברישום לניוזלטר או בהזמנת מגזינים.

כמו כן, כדי להפוך את האתר למקור ידע מרכזי, מוצגים בו תכנים מקצועיים מתחומים שונים בעולם הרפואה, ולא רק כאלו הקשורים לשירותים הניתנים על ידי בית החולים.


יעקב פרידמן, סמנכ"ל פרויקטים בחברת תבונה, סיכם את הפרויקט המורכב באומרו: "מהיום הראשון התמקדה המחשבה בגולשים ובחוויה שלהם. שאלנו את עצמנו מדוע אנשים נכנסים לאתר של בית החולים - והעלינו לאוויר אתר ידידותי מאוד, מתקדם מבחינת ממשק המשתמש שלו, שמנגיש את התכנים ומעביר אותם בצורה ברורה ונוחה".


חשיבה מיוחדת הושקעה גם באופן התפעול של האתר. הממשק האחורי הוא גמיש ודינמי, ומנהלי התוכן של בית החולים יכולים לבצע כל שינוי וכל עדכון בקלות ובמהירות.  


מיום עלייתו לאוויר של האתר נרשמו כבר כניסות רבות, ובתבונה מדגישים שהעבודה לא נגמרה: "העבודה האמיתית מתחילה עכשיו - לנהל מעקב אחר התנהגות הגולשים, לבדוק מה מעניין אותם, להציף בהתאם לכך תכנים רלוונטיים – הכול כדי שהאתר יישאר תמיד עדכני, רלוונטי ואטרקטיבי".

 

rambam_2.png

 

לאתר בית החולים:  http://www.rambam.org.il

לקבלת כל העידכונים למייל השאירו פרטים

כל הפרטים ישמרו במערכת