מרקיעים שחקים – אתר חדש של תבונה למגדלי אלון

ממשיכים לכוון גבוה: חברת תבונה פתחה את שנת 2015 עם אתר חדש ויוצא דופן – האתר של פרויקט מגדלי אלון. האתר הושק בחודש ינואר לאחר שבועות ארוכים של תכנונים, פיתוחים ועיצובים מבית היוצר של חטיבת הניו-מדיה בחברה – והוא מציב רף דיגיטלי חדש בעולם היזמות והנדל"ן.


פרויקט מגדלי אלון הוא פרויקט משותף לקבוצת מגדל וקבוצת הראל ביטוח ופיננסים, ובמסגרתו מוקמים שני מגדלי משרדים יוקרתיים בלב הפועם של תל אביב. המגדלים נמצאים בשלב הבנייה, אך כבר מעתה הם משווקים לחברות ולעסקים מהשורה הראשונה המעוניינים לשריין לעצמם מקום במרכז הזירה העסקית.

בדיוק כמו המגדלים המתוכננים, גם האתר החדש מעוצב בצורה מוקפדת ונקייה. הוא נוח להתמצאות ולגלישה, והוא משלב סרטונים אינטראקטיביים המציגים את התכנון האדריכלי של המגדלים.

האתר נבנה בטכנולוגיית אומברקו (UMBRACO) ועוצב כאתר רספונסיבי המותאם לכל סוגי המסכים. כמו כן ניתן לקבל בו מידע על סגנון הבנייה, על המפרט הטכני ועל רמת הנגישות של המגדלים.

רותם רוגובסקי, מנהל חטיבת הניו-מדיה בתבונה ומוביל הפרויקט, אמר: "אני שמח שנבחרנו לבנות אתר עבור פרויקט כמו מגדלי אלון. במהלך בניית האתר חשבנו רבות איך להעביר את המסרים הרצויים לגולשים, ולשמחתי האתר משדר במדויק את רוח הפרויקט – מקצועיות, יוקרה ועיצוב פנים מדהים".

לאתר מגדלי אלון: http://www.alontowers.com

לקבלת כל העידכונים למייל השאירו פרטים

כל הפרטים ישמרו במערכת