נעים להכיר: הפיצ'רים החדשים של אומברקו 8

לפני כמה חודשים, בחודש פברואר השנה, פורסמו הפיצ'רים החדשים של אומברקו גרסה 8.0. ההמתנה, כך נראה, הייתה משתלמת: הגרסה החדשה הופכת את אומברקו המעודכנת ליעילה, נוחה ואינטואיטיבית מתמיד - ואת הפרויקטים המבוצעים באמצעותה לפשוטים מאוד לעריכה, לפרסום ולהרחבה, הן עבור המתכנתים והן עבור הלקוחות. אז מה בתפריט? הכירו את שלושת הפיצ'רים החדשים המרכזיים:

 • איך אומרים 'אומברקו' בפורטוגזית?
  עליכם לבנות אתר התומך במספר שפות? עם הגרסה החדשה של אומברקו תוכלו לעשות זאת בקלות. ככל שעולם ה- E-Commerce הולך ותופס יותר ויותר מקום בחיינו הדיגיטליים והצרכניים, כך הדרישה לממשקים רב-לשוניים גוברת. באומברקו הבינו זאת, ובגרסה 8.0 נוסף פיצ'ר מעולה - המאפשר לעורכים ולמפתחים לעדכן, ליצור ולנהל פרויקטים בשפות שונות - בלי להזדקק לתוספים חיצוניים.

  התמיכה בשפות רב-לשוניות היא כעת חלק בלתי נפרד מה-CMS. הודות לה תוכלו, בין השאר, לעבור בקלות בין השפות השונות, ליהנות מתצוגה מקדימה המשווה בין שפות לבחירתכם, וכן להגדיר את השפות המרכזיות בפרויקט.

 • עריכה קלה מתמיד
  אחת התכונות החדשות של אומברקו 8.0 היא האפשרות לערוך קובצי מדיה ותוכן בקלות ובמהירות. מפתחי הפלטפורמה ערכו מקצה שיפורים משמעותי, וכיום ניתן לדלג בקלות בין מגוון המשימות שדורש ה-Back Office - בלי שהדבר יפגע בזרימת העבודה שלכם כעורכים ומפתחי תוכן ובלי להאט את הקצב והתפוקה בפרויקט שעליו אתם עובדים.

  לדוגמה, אם אתם נדרשים להוסיף תמונה לאזור מסוים באתר, אך אתם עובדים על חלק אחר בו, אין צורך לעבור למקטע המדיה הנפרד לשם כך. תוכלו לבצע את העריכות הנחוצות בחלונית נפרדת, בלי לאבד את העבודה הנוכחית. לא עוד קפיצות בין תפריטים, כרטיסיות או לשוניות - התכונה החדשה והמשמחת הזו מאפשרת למפתחים ועורכי תוכן לעבוד בצורה אינטואיטיבית, חלקה ומהירה יותר.

 • בינה מלאכותית נוסח אומברקו
  כמה פופולרי היה הפוסט האחרון בבלוג שלכם? עד כמה התוכן החדש שהוספתם ידידותי לגולש? כיצד תדעו אם זכרתם להשתמש במילות המפתח הרלוונטיות בכתבה האחרונה שהעליתם? אומברקו גרסה 8.0 תשתף אתכם בנתונים הללו – ובעוד רבים נוספים. עם היכולת להתקין ולבנות אפליקציות תוכן מסוגים שונים בגרסה החדשה, תוכלו לקבל מענה מהיר ומדויק לשאלות הללו ולהפוך את האתר שלכם לאיכותי הרבה יותר.

  האינפורמציה הזו מסייעת למפתחים ולעורכי תוכן, וכמובן - היא משמשת גם ככלי יקר ערך עבור הלקוח (שעבורו נבנה האתר). באמצעות אפליקציות התוכן החדשות יוכל הלקוח לאסוף נתונים, למדוד, לבדוק וללמוד את יעילותו של התוכן באתר - ובסופו של דבר לייצר פלטפורמת תוכן עם יתרון ברור על פני המתחרים. 

הפיתוח מאחורי הקלעים

Umbraco 8, כך מספרים בחברה, היא פרי עבודה מאומצת שנמשכה כחמש שנים. הסיבה להמתנה הארוכה בין הגרסה הקודמת לזו החדשה היא הצורך החשוב שנוצר 'לנקות' את הקוד העומד בבסיס הפלטפורמה, כדי להפוך את העבודה עם אומברקו לפשוטה הרבה יותר עבור המפתחים. הודות לעבודה היסודית השימוש בקוד הפך להיות פשוט, דינמי ונוח מאוד, ולאנשי המקצוע קל יותר לעקוב אחר השתלשלות העבודה ולערוך את התוכן.

כמו כן, עם הגרסה החדשה נהנים לקוחות Umbraco מחיסכון משמעותי בזמן - שכן הגרסה הגמישה, השיפורים שהוטמעו בה והיכולת לעבוד על פרויקט באופן אינטואיטיבי הפכו את העבודה השוטפת על הפרויקט לנוחה יותר – ואת התוצר עצמו, קרי אתר האינטרנט של הלקוח, למרשים, יציב ועדכני מתמיד.

תגובות