חמסה, חמסה - חמש אפליקציות שיעזרו לכם בניהול העסק

אחד מהדברים החשובים ביותר לכל עסק הוא היכולת להתנהל בצורה מסודרת ומאורגנת. בליל המידע ועומס המטלות הופכים את הניהול השוטף למשימה מורכבת ומאתגרת, ולא פעם בעלי עסקים 'לא מוצאים את הידיים והרגליים' שלהם ולא מצליחים לעמוד ביעדים, שלא לדבר על לפתח את העסק ולתכנן קדימה. אם נשמע לכם מוכר, קבלו חמש אפליקציות שיהפכו לכם את החיים במשרד לנוחים ויעילים יותר:

התקציב המושלם – לא קל לנהל תקציב באופן מושכל. לא לכולם יש ניסיון ורקע פיננסיים, ולפעמים בעלי עסקים מרגישים שהם טובעים בים של מספרים ושל דיאגרמות לא מפוענחות. כדי למצוא את הדרך ולאפשר לכם לנהל מערך של מספר תקציבים, כרטיסי אשראי וחשבונות בנק כדאי להתקין את Jumsoft Money. מדובר באפליקציית איי-פד המאפשרת לכולם - גם לכאלו שאינם מצויים בנבכי עולם החשבונאות - לעקוב אחר ההוצאות וההכנסות שלהם בדרך נוחה ומובנת.
http://www.jumsoft.com/money

המשימה: לעמוד במשימה – ריצה ממשימה למשימה היא עובדה קיימת עבור כל בעל עסק: הזמנות מספקים, גבייה מלקוחות, פגישות, פעילויות שיווקיות... אין-ספור דברים שמחכים לטיפול בכל רגע נתון. Remember the Milk, אפליקציה ותיקה לניהול משימות, תסייע לכם לקבל תמונת מצב עדכנית לגבי המטלות שלכם ושלבי הביצוע שלהן. היא כוללת התראות על משימות קרובות, חלוקה לסוגי מטלות, סטטיסטיקות על משימות שכבר בוצעו ועוד. 

https://www.rememberthemilk.com/

קחו את הזמן בידיים – כמה פעמים קרה לכם ששוחחתם בטלפון עם לקוח מסוים, ופתאום שמתם לב שחרגתם לגמרי ממסגרת הזמן שהקצבתם לעניין? לא פעם – בעיקר כשמדובר במתן שירות ובטיפול בבעיה ללקוח קיים - אנחנו 'מאבדים' את תחושת הזמן, ובסופו של יום פוגעים בפעילות השוטפת של העסק. Call Time Tracker היא אפליקציה המיועדת לבעלי עסקים המספקים שירות טלפוני על כל צורותיו, ממכירה ועד מענה לבעיות, אשר מאפשרת להם לעקוב אחר הזמן שהם משקיעים בכל לקוח. 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.softmimo.android.calltimetrackerfree&hl=en


חיה חברתית –
הרשת החברתית היא כלי עסקי רב עוצמה. היכולת לטרגט את קהל היעד שלכם באופן מדויק, ובכך לרכז את המאמצים השיווקיים במקום אחד ולנצל את תקציב השיווק בצורה הטובה ביותר, הובילה לכך שעסקים רבים נכנסו לעולם הרשתות החברתיות ופתחו בהן דפי מותג שוקקי חיים. הבעיה היא שלא פעם בעלי עסקים מתקשים לשלוט בכל הרשתות החברתיות בו זמנית, ובכך מחמיצים את המטרה. אפליקציית NutshellMail מרכזת את כל הפעילות הקיימת במדיות השונות ומעדכנת אתכם במייל על כל המתרחש – בהחלט שווה להכיר.
http://nutshellmail.com/


הקופה הרושמת – יש לא מעט בעלי עסקים קטנים המנהלים הרבה מאוד עסקאות, אך בקנה מידה קטן. עסקים אלו יוכלו למצוא עזר רב בתוכנה IReap lite POS. תוכנה זו תעשה בשבילם הכול – משליחה של חשבוניות למדפסת הקרובה ועד איסוף הזמנות וניהול מלאי.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sterling.ireap

 

תגובות