האתרים הכי חמים של סוף שנת 2014

אנחנו בתבונה שואפים כל הזמן ללמוד ולגלות עיצובים חדשים לאתרים - העיצובים שיעבירו בדיוק את המסר שהלקוח רוצה לגולשים שלו. לכן, אנחנו לא מתביישים להסתכל מה הטובים ביותר בעולם עושים - ולשתף גם אתכם!

 

Demi Creative: סטודיו לעיצוב של שלושה צעירים יצירתיים במיוחד. אהבנו את האתר שלהם בגלל הגלילה המעניינת, משחק הצבעים בין השחור ללבן והשילוב המנצח של תמונות וטקסט.

demi-creative.jpg

Quay: הפעם לרשימה נכנסת מסעדת גורמה היישר מסידני, אוסטרליה. המסעדה מציגה אתר נוח לגלישה ומלא בבאנרים המספקים הצצה לאווירה במסעדה, למנות שלה ולסגנון - מה שבהחלט פותח את התיאבון...

 quay.jpg

Statoil: אמנם היינו מצפים מחברה לחיפוש נפט וגז לעשות אתר קצת יותר קודח, אבל החברה הזאת הפתיעה לגמרי עם אתר שמספק גלילה ארוכה מאוד שמספרת את סיפור החברה בצורה מלאת דמיון ומהנה. מה שכן - כאשר נכנסים לדפים עצמם באתר, היופי יורד משמעותית.

statoil.jpg

Bench: הקונספט המעניין של החברה הזאת הוא מתן שירותי ראיית חשבון און ליין, ללא צורך במפגש עם רואה חשבון בשר ודם. האתר מציע את שירותיו בצורה מושכת את העניין (חרף הנושא האפרורי) עם מגוון מחירים לכל כיס. התרשמנו - מהטיפוגרפיה היפה של האיקונים.

bench.jpg

 

Adika: אי אפשר בלי אתר כחול לבן לסיום! אתר הקניות הפופואלרי בישראל נוח מאוד לשיטוט וגלילה, מציג בצורה טובה מאוד את הבגדים ושלל המוצרים שיש בו. הוא בנוי בצורת תפריט (קצת מיושנת לטעמנו) אבל ברגע שנכנסים לאחת הלשוניות - קשה מאוד לצאת...

adika.JPG

 

תגובות